Tradiční střediskové čarodějnice

Jedinečná možnost zúčastnit se prvního ročníku tradiční a legendární akce, a to kuklenských střediskových čarodějnic. Že jste o téhle akci ještě neslyšeli? To my taky ne, ale za pár let bude tahle akce jednoznačně legendou!

A teď vážně. Rádi bychom Vás pozvali na střediskové čarodějnice do Jubilejní Svojsíkovy klubovny kuklenských skautů. Akce je určena pro současné či minulé členy střediska, přátele střediska či rodiče dětí, které v Kuklenách skautují. Pojďme společně utužit partu, zazpívat si u ohně, zažít nějakou legraci a hezky oslavit příchod jara.

Začátek akce je 30.4. v 17:00, v 17:15 dojde k zapálení ohně a spálení čarodějnice ( bude to tzv. BIO-čarodějnice, takže si na ní poté budeme moci opéct i buřty). Následovat bude volný program, budeme hrát a zpívat u ohně (takže nástroje s sebou), občas proložíme zábavu nějakou hrou pro děcka i dospělé. K dispozici bude jak ohniště, tak gril (občerstvení si přineste vlastní). Konec akce je naplánován na cca 19:30.

Ke konci setkání bude také vyhlášena soutěž o nejkrásnější a nejčarodějnicovější čarodějnici, cenu předá Vrchní Inkvizitor Náhl, takže kdo má chuť, přijďte v masce!

Informace naleznete též zde.

(text: Náhl)