Tradiční střediskové čarodějnice (2. ročník)

Milé sestry, milí bratři, vážení rodiče a přátelé skautů,

po loňské premiéře si vás dovolujeme pozvat na druhý ročník  střediskového Pálení čarodějnic!

Akce je určena pro současné či minulé členy, přátele střediska či rodiče dětí, které v Kuklenách skautují. Pojďme společně utužit partu, zazpívat si u ohně, zažít nějakou legraci a hezky oslavit příchod jara.

Kdy: ve čtvrtek 30.4.2015 v 17:00

Kde: Jubilejní Svojsíkova klubovna

Co pro vás bude připraveno?
Oheň, gril, točené pivo, limonáda (možná taky točená) a špekáčky pro ty, co zapomenou steaky – to vše na náš účet 😉

Co se bude dít?
V 17:15 dojde k zapálení ohně a spálení čarodějnice ( bude to tzv. BIO-čarodějnice, takže si na ní poté budeme moci opéct i buřty). Následovat bude volný program, budeme hrát a zpívat u ohně (takže nástroje s sebou), občas proložíme zábavu nějakou hrou pro děcka i dospělé.
Ke konci setkání bude také vyhlášena soutěž o nejkrásnější a nejčarodějnicovější čarodějnici, cenu předá Vrchní Inkvizitor Náhl, takže kdo má chuť, přijďte v masce!

Informace naleznete též zde.

Budeme se na vás těšit!