Skautský rok začíná!

Skasejte plachty, nabruste ostří, nový skautský rok začíná!!!
Je tady září a k němu neodmyslitelně patří zahájení oddílového života po krátké prázdninové přestávce. Ještě jsme stále trochu duchem na našem písečném plácku v Prachovských skalách, kde jsme v létě společně strávili další nezapomenutelný letní tábor, ale už se vrháme vstříc dobrodružstvím, které nám přináší nový skautský rok. Ještě netušíme, zda se budeme plavit po vzdálených mořích, hemžících se korzáry, dobývat vysokohorské velikány nebo pomáhat zoufalému království v boji proti drakovi. Vždy se ale budeme těšit na schůzku, při které naše dobrodružství posuneme vždycky o kousek dál! Tak nezapomeňte – světlušky, vlčata a skauti tradičně každý čtvrtek od pěti a skautky každý pátek od pěti. A že jste u nás ještě nikdy nebyli? Nevadí, přijďte se podívat a naskočit do dobrodružství rovnýma nohama!