Podzimní update

Zima už klepe na dveře, a to je ten správný čas připomenout si, co jsme podnikli během podzimu!

Vlčata podnikla na konci září výpravu (foto), pár týdnů na to je napodobilo celé středisko tradičními Podzimkami, neboli celostřediskovou výpravou přes podzimní prázdniny (foto). Skauti se po roce opět účastnili JOTI/JOTA s Rychnovskými skauty a skautky změřily síly s hradeckýmy skauty v Ringu. A ani benjamínci nezůstali pozadu a uspořádali si přespání v klubovně (foto).

Začátkem října proběhl také střediskový sněm, který ustanovil nové vedení střediska. Překvapení se nekonalo, a tak nás během příštích 3 let opět povede Kajmánek a Ilča! Největším překvapením tedy bylo odhalení nově zrestaurované chodby a mosazné lilie.