13. 3. 2014

5. smečka vlčat

Naše smečka vlčat (chlapců, ve věku od 5 do 10 let) spolu tráví čas zejména při schůzkách každý čtvrtek od pěti do půl sedmé, ale také na víkendových výpravách do blízkého i vzdálenějšího okolí a samozřejmě na letním táboře. Život ve smečce učí její členy zejména samostatnosti, ohleduplnosti a úctě k ostatním, ale v první řadě zejména k radosti ze života ve smečce. Jejich průvodci jsou vedle zkušených a proškolených vedoucích také postavy z Knihy džunglí od Rudyarda Kiplinga, jako jsou Balú, Akéla či vlčice Rakša. Zkušený tým vedoucích, který pro vlčata zajišťuje program, sází zejména na kamarádský přístup, budování veselé party přátel mnohdy na celý život a vzájemný respekt. Zažíváme různá adrenalinová dobrodružství, učíme se dovednostem, důležitým nejen pro život v přírodě, ale i v moderní společnosti.

Přijďte se na nás kdykoliv během roku podívat! Určitě vás dobrodružný a zábavný život vlčat chytne a nepustí!
vlcata