Světlušky

Každý čtvrtek od 17. hodin se v kuklenské klubovně schází parta akčních holčiček. Skautky ve věku 7 – 11 let se nazývají světlušky a i ony zažívají celý rok spoustu dobrodružství, ať už na běžných schůzkách, víkendových výpravách nebo na letním táboře. O dívky se celý rok starají zkušení vedoucí, ale i pohádkové postavy z knížky Kouzelná lucerna – různá lesní stvoření, víly a skřítkové. Děti si u nás najdou partu kamarádů možná i na celý život, naučí se fungovat ve skupině, ale i samostatnosti. Dozví se něco o přírodě, o svém okolí, o světě a to vše zábavnou a zážitkovou formou. Kdo by nechtěl vyrazit do lanového centra, projet se na koních, plavit se na vorech, slaňovat ze skály nebo si prostě hrát s ostatními světluškami? Tak neváhejte, kdykoli během roku se k nám můžete připojit!

Věková kategorie: Holky od 7 do 11 let

My kroutíme žihadélky, protože jsme pilné včelky. My jsme včelky 3. roj zdravíme vás bzzz, Ahoooj!

• Dvě přespání
  • Jedna výprava

Družinové schůzky

Čtvrtek 17:00 – 19:00