O poklad hradeckých měšťanů

DSC_0807

Jako již každý rok, skauti z 1. oddílu (středisko Karla Šimka) připravili pro všechny hradecké Junáky městskou hru „O poklad hradeckých měšťanů.

Hry se zúčastnili i naše skautky a skauti (pár fotek můžete shlédnout v naši Fotogalerii) a níže si můžete přečíst jejich bezprostřední zážitky.

28. listopadu 2015 jsme se my, kuklenský 10. oddíl, zúčastnili skautské soutěže „O poklad hradeckých měšťanů“. Pomocí plnění různých úkolů, zabíjení ostatních družin a útěků před husity se oddíly snažily získat nejvyšší možný počet bodů. Přestože jsme se neumístili v první trojci, všechny nás to bavilo! (Cumlík)

 

V sobotu 28. 11. 2015 se konala na Malém náměstí v Hradci Králové a v jeho okolí skautská hra O poklad hradeckých měšťanů. Hry se zúčastnily týmy z hradeckého kraje. Skautky našeho oddílu vytvořily dva týmy. Náš byl 26. registrovaný a složený z mladších skautek, druhý tvořily skautky starší. Přesto, že jsme dostaly na startu barvy soupeřů, vzájemně jsme si pomáhaly v těžkých chvílích hry. Bojovaly jsme až do tmy a myslím, že se nám všem hra opravdu líbila. S radostí také musím napsat, že nikdo prohru neoplakal a naopak jsme zažily spoustu legrace. Snad jediné, co se dá vytknout, jsou některá nedodržená spojenectví našich skautů z oddílu. Blahopřeji vítězům i poraženým. Doufám, že další ročník bude stejně vydařený. (Bára)