Novinky a resty

Prázdniny jsou sice už za námi, ale léto ještě zdaleka neskončilo! Proto jsme s Rovery nelenili a vyrazili zkraje září hned na dvě akce! Nejprve nás čekalo vodácké dobrodružství na Jizeře – vody mohlo být víc, to je pravda, ale i tak jsme si to náramně užili (jak se sami můžete přesvědčit na fotkách).

img_20160904_155546

Hned další víkend jsme se zúčastnili akce pro veřejnost, kterou ve spolupráci s městskými lesy pořádá Okresní rada Junáka na Rytířském hradišti. Měli jsme na starost několik stanovišť (odlévání stop, dřevorubecká soutěž a společné hry) a pomáhali jsme na lanových překážkách.
20160910_131415

Skautky mezitím začaly skautský rok první schůzkou na téma prázdniny, léto a tábor.

A aby těch fotek nebylo málo, tak se k nám do redakce dostalo pár starších kousků. Nyní tedy můžete zavzpomínat a podívat se na fotky z následujících akcí z konce roku 2015:

Mikulášská schůzka

Vánoční schůzka benjamínků

Vánoční schůzka skautek